GUINOT UURINGUTEKESKUS ON ESIMESENA MAAILMAS LEIDNUD VÕIMALUSE NAHA DNA KAITSMISEKS

 

Nucleic Defense on esimene päikesekaitsesari, kus lisaks päikesefiltritele kasutatakse DNA-molekule. Nahk koosneb elusrakkudest, mis uuenevad iga nelja nädala tagant. Iga elusrakk sisaldab endas DNA-d ( koosneb nukleiinhapete ahelast), mis on raku süda.  See sisaldab endas geneetilist infot, mis on vajalik uute rakkude tekkeks ning nende kasvuks.

UV- kiirgus tungib raku DNA-sse ja võib seda kahjustada, mille tulemuseks võib olla isegi nahavähi tekkimine. Seetõttu on olulune kaitsta raku DNA-d, et säiliks ilus, sile nahk ilma kortsude ja pigmendilaikudeta.

Isegi kui Teie nahk on tume ja päevitub kiiresti on UV-kiirgus ikka ohtlik. Esimeste päikesevannide jooksul pole Teie nahal olnud aega , et tugevndada oma kaitsekihti, mis koosneb melaniinist. Nii pääsevad UV-kiired Teie elusrakkudesse ja muudavad DNA-d. Järgnevate kordade jooksul, isegi kui Te olete hästi päevitunud, peaksite teadma, et UVA/UVB kiirgis võib mõjutada naha elastseid kiude põhjustades nii enneaegset vananemist.

Kui Teil on õrn, heas korras, tundlik nahk, võivad UVA/UVB kiirgused põhjustada talumatust, punasust, isegi päikeseallergiat.


UV-KIIRGUS KAHJUSTAB DNA-d:

Kaitsvad filtrid  päikesekreemides ei suuda filtreerida kõiki UV-lainepikkuseid, jättes nahale väikseid aknakesi, mille kaudu teatud UV-kiired tungivad läbi kahjustades  naha DNA-d. Kantuna naha pinnale DNA Nucleic Defence´is neelab kahjulikud UV- kiirgused ennetades nende jõudmist raku enda DNA-sse. Kõik teaduslikud testid on näidanud, et UVA/UVB kaitse täiendatuna DNA- kaitsega suuredab naharakkude eluiga. Lisaks looduslikule DNA-le sisaldavad Nucleic Defense sarja tooted Guinot poolt patendeeritud keemilist ühendit Heliotropiini. Heliotropiin soodustab loomuliku ja ühtlase päevituse tekkimist ning parandab naha päikesetaluvusvõimet.

DNA KAITSE TEIE NAHAL KAITSEB TEIE NAHA OMA DNA-d!Guinot modll - Nucleic Defence süsteem päikesetoodetel

TURVALINE PÄEVITUS KOOS NUCLEIC DEFENSE KAITSEGA.

 

UUED STANDARDID PÄIKESEKAITSES:

Säilitusainetevaba koostis- Säilitusainetel on palju suurem risk tungida läbi naha, kui nahk on päikese käes soojenejud ning punaseks läinud.
Tugevndatud UV- kaitse- Spetsiaalselt laiendatud filtrite spekter tugevndab UVA vastast kaitset, mis on peamiseks naha vananemise põhjuseks.
Suurepärane uus lõhn- Päikesekaitse toodetel on uus lõhn- magus vanilje, mis viib Teie mõtted trooplilstesse paikadesse.
Tootmisesse rakendatud farmaatsilised standardid- Tooted on välja töötatud Guino´t laborites vastavalt kõige karmimatele meditsiinilistele ja farmaatsilistele määrustele.

Loe lähemalt →