HYDRADERMIE YOUTH NÄOHOOLDUS - Guinot innovatiivne näohooldus, mis on tõeline alternatiiv esteetilisele meditsiinile!

Aeg jätab halastamatult oma jälje nahale. Nahk muutub õhemaks, kuivemaks ja sellel tekivad kortsukesed. Me ei saa võideld

a aja vastu, kuid me saame aeglustada selle mõju nahale ning hoida nahka nooruslikuna ja kaunina. Kauni naha saladus kätkeb selle niiskusesisalduses, toonuses ja tekstuuris.

Guinot staarhooldus Hydradermie Youth - Dünaamiline ionisatsioon annab naha rakkudele uue energia ja rikastab niiskuse ning väärtuslike toiteainetega. Ionisatsiooni toimel rakkude ainevahetus aktiveerub ning toimuvad raku tasemel regenereerimisprotsessid, mis uuendab nahka. Seejärel termoelektrood meeldiva soojuse abil rikastab koed hapnikuga ning viib välja jääkained. Tulemusena uueneb nahk silmnähtavalt juba peale esimest hooldust. Nahk saab niisutatud ning selle tekstuur muutub siledamaks ja tihedamaks. Hooldus sobib kõikidele vanustele ja nahatüüpidele.  Peale hoolikat nahaanalüüsi, kosmeetik valib seerumid ja tooted vastavalt naha seisundile ning vajadustele. Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav ning lisaks kaunile nahale, hoolduse lõpus tunned ennast puhanuna.

Hydradermie Youth hooldust pakuvad ainult kogenud ja selleks spetsiaalselt koolitatud iluterapeudid. Ükskõik, kas oled New Yorgis, Londonis, Hong Kongis, Sydneis, Torontos, Madriidis või Roomas, spaas või kruiisilaeval, võite olla kindel, et Hydradermie Youth hooldus viiakse läbi suurepärase kvaliteediga, mida GUINOT´ kliendid on harjunud kogema.

Nahk on kaunim juba esimese hooldusega!

Loe lähemalt →