Korduma Kippuvad Küsimused

 

Kui kaua säilib toode pärast avamist?

Kasutusperiood peale avamist on märgitud toote pakendile. Selle tunneb ära väikese avatud  purgi märgikese järgi, kuhu on sisse märgitud soovitatav kasutusperiood kuudes peale pakendi avamist:  

Number näitab soovitatavad kasutusperioodi, mis aja jooksul tuleks toode ära kasutada. Üldiselt jäävad ajad 6 kuu (6M) ja 18 kuu (18M) vahele.

Kas te saadate tootesämpleid/näidiseid?

GUINOT ei saada tootenäidiseid. Kuid tooteid saab proovida ja testida, minnes Guinot ametliku edasimüügiga tegeleva salongi, kus iluterapeut jagab vastavat infot ning ka Sinu nahale sobivamaid sämpelid.

Kas tooteid testitakse loomade peal?

Toodetes olevaid aktiivained on valitud nii, et nad respekteeriksid loodust, kuna Guinot on teadvustab looduse haprust ning teeb kõik võimaliku selle hoidmiseks.  

Seetõttu ei testita tooteid ka loomade peal.

Kuidas ma leian endale lähima salongi?

Meie edasimüüjate (Ilusalongid ja Spa-d) leiab avalehelt all paremal oleva lingi alt EDASIMÜÜJAD Leia lähim salong.

Kas tooteid saab osta ka Internetist? 

Brändi ametlik koduleht on mõeldud info jagamiseks.

Me ei müü Guinot tooted INTERNETI VAHENDUSEL kuna tegu on professionaalsete nahahooldusvahenditega, mida kasutavad oma töös ning soovitavad oma klientidele iluterapeudid. Iluterapeudid on Benecom OÜ poolt kvalifitseeritud ja koolitatud toodete osas ning suudavad tagada garanteeritud tulemused.

Guinot usub, et kosmeetikatooted on efektiivsed ainult siis, kui need sobivad nahatüübiga ning ilueesmärkidega. Seetõttu tuleks enne toote ostmist läbida konsultatsioon iluterapeudi juures.

Ostes tooteid mujalt kui meie poolt akrediteeritud salongide või Spa-de käest, riskeerid võimalusega, et ostetud toode on võltsing või  on valesti käideldud (valed ladustamistingimused, kehva käitlemine transpordi ajal, aegunud jne. ). Kuna Guinot tooted ei sisalda säilitusained on äärmiselt oluline, et transport ning ladustamine toimub õigetel tingimustel.

Benecom OÜ EI VASTUTA Guinot – brändi toodetede eest, mis  on ostetud teistest allikatest kui akrediteeritud Guinot salongid või Spad.