Bränd, mis on sündinud ilusalongi südames

GUINOT laborid loodi 1963 aastal keemia inseneri René GUINOT poolt, kes töötas välja esimese galvaanilise pidevvooluga nahahooldusseadme, mida täiendas iluhoolduse rutiin. See sai tuntuks kui Chatiodermie ( catio: positiivsed ioonid ja derm: nahk). Hooldust teatakse tänapäeval Hydradermie nime all.

Georges V hotelli ilusalongi VIP hoolduskabinetis pakuti Pariisis läbisõidul olevatele külastajatele hoolduseid ning hooldusprogramme ainult eksklusiivse GUINOT seadmega. Tänu sellele prestiižele asukohale hakkas brändi mõju kasvama ning GUINOT maine ehitati üles ainult tänu suulisele jutule.

GUINOT esindussalong Rue St. Georges´i tänaval Pariisis ning ka erasalong Rue de la Paix tänaval tervitasid neid inimesi, kes olid saladusest teadlikud, ning seetõttu osalesid brändi eduloos. Kuigi positiivsed soovitused aitasid, tuleb rõhutada, et GUINOT brändi tulevase arengu elementide määramine oli ennekõike: kasvava kvaliteedi pakkumine iluhoolduses ning nõudliku visiooni loomine. Nende loomise taga oli brändi uus esimees ning tegevjuht Jean Daniel Mondin.