AUTO BRONZE VISAGE

 

Isepruunistav geel näole

Loe lähemalt →

AUTO BRONZE VISAGE

 

Isepruunistav geel näole

See lihtsasti nahale kantav toonitud geel annab nahale ühtlase ja loomuliku päevitunud jume, jätmata ebaühtlaseid kohti. Kohene ja pikaajaline kuldne päevitus

AUTO BRONZE CORPS

Toonitud isepruunistav ihupiim

Loe lähemalt →

AUTO BRONZE CORPS

Toonitud isepruunistav ihupiim

See toonitud ihupiim annab nahale ühtlase ja loomuliku päevitunud jume. Kohene ja pikaajaline päevitus ning särav nahk.

 

PRO SUN

Päevitust tugevdavad kapslid

Loe lähemalt →

PRO SUN

Päevitust tugevdavad kapslid

Rikkalikult beetakaroteeni, luteiini ja vitamiine sisaldavad päevitamiskapslid tugevdavad naha loomulikku kaitsevõimet päikesest tuleneva oksüdatiivse stressi suhtes, aidates samas kaasa kuldse jume saavutamisele ja pikendades selle püsimist.

Masters Colors meigisari on Guinot lisasari, mis on mõeldud kasutamiseks ilusalongides. Nahale ohutud tooted on rikastatud erinevate aktiivainetega, mis aitavad täiendada naha ilu mitte ainult väliselt vaid ka seesmiselt! Lisaks võid kindel olla toodete ohutuses ja kvaliteedis, kuna meigitooteid toodetakse samas teheses, kus ka Guinot kvaliteetseid ja farmatseudlisitele standarditele vastavaid hooldustooteid. 

Lisaks saad tooted ka endale koju kasutamiseks soetada. Siit saad infot toodete koostise ja kasulike omaduste kohta. Kui aga soovid midagi endale muretseda ja Sinu ilusalongis parasjagu seda konkreetset toodet ei leia, võid alati ka meiega ühendust võtta kirjutades tellimus@guinot.ee või helistades 6 313 933.