Lip Liss

Siluv ja täitev huultehooldus. Muudab huuled täidlasemaks ja nooruslikumaks. Vähendab kortsukesi. 

Loe lähemalt →

Lip Liss

Siluv ja täitev huultehooldus. Muudab huuled täidlasemaks ja nooruslikumaks. Vähendab kortsukesi. 

Lip Smooth on täitev - noorendav hooldus huultele. Läbipaistev ja värske geeljas tekstuur kaitseb huuli ja jätab nahale õrna mugava kihi. Niisutav koostis silub kuivusejoonekesi huulte ümber. Huuled on täidlasemad ja pringimad. 

Olulisemad aktiivained: 

Maxi-Lip kompleks - aktiivainete kompleks, mis täidab kortuseksed huulte ümbruses läbi glükosaminoglükaani (hüaloroonhappe)  sünteesi. Lisaks stimuleerib kompleks kollageeni sünteesi ja muudab huuled täidlasemaks. 

Shea Või: Niisutav ja kaitsev toime

Vitamiin E - vabade radikalide vastane ja anti-oksüdantne toime. Niisutab epidermise pindmiseid kihte. 

Mango maitseline

Parabeenide vaba koostis

Lip Peel

Õrn koorija huultele. Ideaalne taastamaks huulte ilu ja mugavustunde. 

Loe lähemalt →

Lip Peel

Õrn koorija huultele. Ideaalne taastamaks huulte ilu ja mugavustunde. 

Lip Peel on õrn kooriv hooldus, mis ergutab rakkude uuenemise protsessi. Geeljas tekstuur sisaldab suhkru mikrograanuleid, mis koorivad õrnalt huulte pindmist nahka. Koorija annab kuivadele huuletele tagasi mugavustunde ja kortuskesed on vähenenud. Tulemuseks on täidlasemad, pehmemad ja siledamad huuled. 
 

Põhilised aktiivained: 

Suhkru mikrograanulid - õrn mehhaaniline koorimine

Shea või - Niisutav ja kaitsev toime

Vitamiin E - vabade radikalide vastane ja antioksüdantne toime. Niisutab huulte epidermise pindmiseid kihte

Masters Colors meigisari on Guinot lisasari, mis on mõeldud kasutamiseks ilusalongides. Nahale ohutud tooted on rikastatud erinevate aktiivainetega, mis aitavad täiendada naha ilu mitte ainult väliselt vaid ka seesmiselt! Lisaks võid kindel olla toodete ohutuses ja kvaliteedis, kuna meigitooteid toodetakse samas teheses, kus ka Guinot kvaliteetseid ja farmatseudlisitele standarditele vastavaid hooldustooteid. 

Lisaks saad tooted ka endale koju kasutamiseks soetada. Siit saad infot toodete koostise ja kasulike omaduste kohta. Kui aga soovid midagi endale muretseda ja Sinu ilusalongis parasjagu seda konkreetset toodet ei leia, võid alati ka meiega ühendust võtta kirjutades tellimus@guinot.ee või helistades 6 313 933.