LAIT DE SOIN RÉPARATEUR

Päevitusjärgne taasstav - rahustav nahahoolduslosjoon kehale.

Loe lähemalt →

LAIT DE SOIN RÉPARATEUR

Päevitusjärgne taasstav - rahustav nahahoolduslosjoon kehale.

Toidab ja rahustab nahka peale päevitamist. Niisutab, pikendab päevituse kestvust ja taastab naha mugavustunde.

Aktiivained:

Hüdrotsüütkompleks: Niisutab nahka sügavuti.

TYR-OL: Melaniini perkursor. Soodustab päevituse teket.

Vasklükonaat: Soodustab loomuliku päevituse teket.

Green Alga Enteromorpha compressa vetikaekstrakt:

Taastab naha mugavuse, toidab nahka peale päevitamist. 

GRAND SOIN APRES SOLEIL

 

Taastav- parandav sädelusega päevitusjärgne kehapiim

Loe lähemalt →

GRAND SOIN APRES SOLEIL

 

Taastav- parandav sädelusega päevitusjärgne kehapiim

 

Päevitust viimistlev ja nahka tõhusalt hooldav  kehapiim. Rahustab punetavat nahka ja pikendab päevituse kestust.  Parandab rakkude uuenemist peale päikese käes viibimist. Meeldiv, pehme tekstuur, ideaalne naha parandamiseks ja taastamiseks. Vähendab naha õhetust ja tagab ühtlase, naturaalse päevituse. Õrnalt sädelust lisav, kreemja koostisega kehapiim.

 

TÄHTSAD KOOSTISOSAD: DNA (kaitseb naha DNA-d ja soodustab rakkude uuenemist).Vaskglükonaat, Tyr ol, Heliotropine® (soodustab päevituse tekkimist). Mimoosipuu ekstrakt, allantoiin (taastab ja uuendab nahka). Võipuu või, ühend Hydrocyte (niisutab* ja toidab nahka). Merevetikaekstrakt Enteline (rahustab nahka). E-vitamiin (neutraliseerib vabade radikaalide mõju).

 

KASUTUSJUHEND: Kandke iga päev pärast päevitamist näole ja kehale.

* Niisutab epidermise pindmiseid kihte.

LONGUE VIE SOLEIL

Noorendav päikesekreem

Loe lähemalt →

LONGUE VIE SOLEIL

Noorendav päikesekreem

 

Kreem näole enne ja pärast päevitust. Enne päevitamist tugevdab naha elutähtsaid funktsioone, säilitab naha nooruslikkust ja päevitamise järel taastab nahka. Tõhusa elustava mõju tekitamiseks võib kasutada maskina. Peale päevitamist sobib kreemi kanda näole paksema kihina tagamaks päikesekahjustusi parandav mõju.  

 

TÄHTSAD KOOSTISOSAD: Milieu de Vie Cellulaire: 21 aminohappe, 17 vitamiini ja 16 bioloogiliselt aktiivse koostisosa ühend (stimuleerib rakkude taastumist ja uuenemist). DNA (kaitseb naha DNA-d).Vaskglükonaat, Tyr ol, Heliotropine® (stimuleerib melaniini sünteesi). E-vitamiin, mimoosipuu (neutraliseerib nahka vanemaks muutvate vabade radikaalide toimet). Allantoiin, merevetikaekstrakt Enteline (rahustab nahka ja annab nahale tagasi meeldiva ja pehme tunde). Ühend Hydrocyte, E-vitamiin ja võipuu või (niisutab*, toidab).

KASUTUSJUHEND: Kandke rohkesti näo- ja dekolteepiirkonna nahale – hommikuti päikese eest kaitsva toote alla ja õhtuti pärast päevitamist. Maskiks: kandke rohkesti näole ja laske mõjuda 10 minuti jooksul ning seejärel pühkige liigne kreem salvrätikuga maha.

 

               * Niisutab epidermise pindmiseid kihte.