LIFT SUMMUM - TÄIUSLIKKU PINGULDUST PAKKUV HOOLDUS – NÄOLE, KAELALE JA DEKOLTEELE

FEM_LIFT_SUMMUM_2020_TYPE-D_1919.psd


LIFT SUMMUM hooldus on loodud taastamaks naha pingsust ja nooruslikkust tänu pinguldava massaažitehnika ja efektimaskilde (nägu, kael, dekoltee) koostoimele. Hoolduse jooksul käsitletakse väga suurt pinda, põhjaliklt käsitletakse - nägu, kaela- ja dekoltee nahka. 

Hooldus algab puhastusest ja topelttoimivast koorimisest, seejärel kannab iluterapeut teie nahale WRINKLE ERASER  kontsentraati, mis töötleb survamassaažiga igat kortsukest näol, kaelal ja dekolteel. Kui iga kortsuke on töödeldud, järgmisena kaetakse nahk erinevate maskidega.

LIFT SUMMUM hooldust soovitatakse 3-seansilise kuurina või koos Hydradermie ja Hydra Lift hooldustega. Samuti see on suurepärane kiir-ilu hooldus enne tähtsat sündmust! Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kõikidele, kes ihkavad rohkem pingul, trimmis ja nooruslikumat nahka.

 

Koheselt pinguldav ja trimmiv puhta C - vitamiiniga hooldus näole, kaelale ja dekolteele! 

Aja möödudes kaotab nahk toonust ning lõtvub. LIFT SUMMUM hooldus taastab naha nooruslikkuse ja pingsuse. Nahk on taas särav ning väsimuse märgid on kadunud.

Sinu iluterapeut soovitab sulle personaalset, eksklusiivset hooldust C-VITAMIINIGA, mis taastab naha elastsuse. Hoolduse käigus annab eriline kahest osast koosnev seerum-mask nahale uut energiat taastamaks naha pingsust. Hoolduse lõpuks on näha, et nahk on säravam, nooruslikum ja näojooned on tõstetud.