Miks käia ilusalongis hooldustel?

 

Esiteks ütled Sa, et pole aega. Siis, et see on mittevajalik luksus. Lõpuks, et saad sama tulemuse ka ise kodus...

Need on kolm vabandust, mis ei pea paika. Ilusalongis tehtav hooldus on siiski kiireim viis päevarutiinist pääsemiseks, oma energia laadimiseks, unistuste välimuse saavutamiseks ja kosmeetikaalaste parimate nippide teada saamiseks. 

Salongis usaldad oma naha kosmeetiku oskuslikesse kätesse. Tema eksperdisilm paneb tähele hallikaid rõngaid silmade all, vihjet punetusele põsesarnadel, kerget silmaümbruse naha kuivust. Otsekohe märkab ta Sinu nahal puuduseid ja valib õige toote, millega neid parandada. Siis võidki silmad sulgeda ja kõik unustada - asjatundja hoolitseb Sinu nahaga seaotud murede leevendamise eest. 

Asendamatu kogemus

Ka maailma parim kreem ei saavuta kunagi soovitud tulemust, kui ta ei sobi Sinu naha vajadustega. Ent kuidas teha vahet kuival ja niiskust kaotanud nahal, loomupäraste kortsudega ja väsinud nahal, õrnal ja tundlikul nahal? See ei olegi nii lihtne.

Ainult Sinu nahka tundev kosmeetik saab aru märkidest, mida Su nahk saadab, määrab selle vajadused ja koostab Sinu soove ja vajadusi arvestades vastava isikliku nahahooldusprogrammi.