Guinot Depilatsioon

Guinot revolutsioon depilatsioonis!

Guinot on välja töötanud uue lähenemise depilatsioonile, mis muudab selle ebamugava ja tihti valuliku tegevuse kliendile valutumaks ja kosmeetikule kuluefektiivsemaks ning ohutumaks. Lisaks annab õigesti teostatud Guinot depilatsioon kliendile võimaluse depilatsiooni aega nädala võrra edasi lükata tänu kavakasvu pärssivatele, hooldavatele toodetele. Klient on rahul ja kosmeetik saab seeläbi endale rahuloleva püsikliendi, kes usaldab oma kosmeetikut.

Guinot Depilatsioonimeetod jaguneb kaheks: EPIL SMART ja STICK´HAIR

EPIL SMART – eksklusiivne, professionaalne depilatsioonimeetod, mis kasutab madalamal kuumusel sulavat vaha. Kasutatav paberribadega.

Epil smart on:

Efektiivne ja mugav

Ökonoomne ja hügieeniline

STICK´HAIR – on kahe patendiga eksklusiivne professionaalne depilatsioonimeetod tundlikematele piirkondadele.

Patenteeritud nailonkiude sisaldav vaha ei vaja eraldi vahapaberite kasutamist ning on mugav kasutada. Vaha peale kandmiseks ja eemaldamiseks kasutatakse patenteeritud kujuga väikeste nagadega spaatlit, mis võimaldab vaha kanda nahale märgatavalt õhemalt ning seob vahas olevaid nailonkiude, samas tõstes karva ja kattes selle ühtlaselt vahaga.

Tänu karva mitte lõhkuvale tehnoloogiale väheeb sisse kasvavate karvade hulk.

Guinot depilatsioonimeetodid on mugavad nii kliendile kui ka kosmeetikule. Depilatsiooni ajal kantakse vaha õhukese kihina  ja see jahtub kiirelt. Lisaks on vaha madalama sulamistemperatuuriga ning ei põleta nahka. Nahk ei jää peale depilatsiooni kleepuvaks.

Guinot vahad ei sisalda kampolit.